תהליך בניית האתר

1 ) לדבר איתך.. להבין אותך!
כדי שנוכל לפתח את האתר המתאים ביותר עבורך שיענה על צרכיך וישרת אותך בצורה האופטימלית , אנחנו צריכים לשוחח איתך ולהבין מהם דרישותיך. תחקיר מקדים מעין זה הוא הבסיס להקמתו של אתר טוב ויכול למנוע התעכבויות מיותרות בהמשך הדרך.
הקפה…עלינו!

2 ) להציע לך מה שהכי מתאים לך
לאחר שלמדנו להכיר אותך ואת האתר שלך נציג בפניך את כל המערכות והמודולים בהתאם לדרישותיך מהאתר ובעצם על פי מה שאתה רוצה שהאתר “ידע לעשות”. החברה מפתחת מערכות לאתרים מכל הסוגים ובכל רמות המורכבות. בסיומו של שלב זה ניתנת לך גם הצעת המחיר בהתאם לדרישות הסופיות מהאתר.

3 ) יש אישור ?
לאחר תכנון ראשוני מוקפד של האתר מבחינת כל מאפייניו וצרכיו נזדקק לאישורך הסופי על מנת להתחיל בפיתוח האתר עצמו. נעבור ביחד על כל הפרטים, נוודא כי הבנו זה את זה ב100% ונתחיל להקים את האתר מא’ ועד ת’.

4 ) מציאת דומיין מתאים ורכישתו
לא פחות חשוב מאתר טוב הוא דומיין טוב. דומיין הוא הכתובת שאותה מקלידים כאשר רוצים למצוא את האתר שלך. דומיין צריך להיות קליט, מייצג בצורה טובה ונכון מבחינה שיווקית. אנחנו נבצע עבורך את כל תהליך חיפוש הדומיין ורכישתו  כדי שאתה תוכל להיות רגוע.

5 ) תכנון אומנותי – או – בניית סקיצת עיצוב
זהו השלב שבו אנו קובעים איך האתר יראה. בשלב זה קובעים את שילובי הצבעים באתר ובכלל את מראהו הכללי של האתר, גם מבחינת מיקום טופס יצירת הקשר: האם למעלה או למטה, חלונית עם חדשות נגללות: בצד ימין או בצד שמאל? התשובות לשאלות אלו ונוספות נובעות מהבנה של פסיכולוגיית צרכנים בכלל והתנהגות גולשים בפרט. נשמח לייעץ לך, וביחד לתכנן ולעצב את האתר המושלם עבורך.

6 ) פיתוח הקוד ועיצוב סופי
פיתוח קוד האתר נעשה בשפות הפיתוח העומדות בחזית הטכנולוגיה האינטרנטית  ומבוצע על ידי מפתחים מנוסים שברשותם ניסיון רב בפיתוח אתרים ומערכות אינטרנטיות מסוגים שונים על בהתאמה לתקנים הקפדניים ביותר. כמובן שישנה חשיבות רבה גם לכתיבת הקוד בהתאמה למנועי החיפוש על מנת לאפשר קידום קל יותר של האתר בשלב מאוחר יותר.

יד ביד עם תהליך הקידוד נבצע עיצוב סופי לאתר ונתאים בצורה מושלמת בין העיצוב הגרפי לקוד האתר.

7 ) שיוף קצוות…
כשהתשתית לאתר למעשה כבר קיימת נותר רק לבצע “fine tuning” אחרון לאתר ולוודא כי התוצאה הסופית טובה לפחות כמו הפנטזיה הראשונית. אחרי הכל…האתר שלך חייב להיות PERFECT !!!

8 ) הזנת תכנים
האתר כבר כמעט עומד על שתי רגליו. מצאנו לו דומיין מעולה, העיצוב מדהים והכל עובד בצורה נפלאה, אבל…האתר ריק מתוכן! זהו השלב שבו מתבצעת הזנת התוכן לאתר:פרופיל חברה, פרויקטים של החברה, פירוט שירותי החברה עדכונים ללקוחות, טיפים ומאמרים או כל תוכן שחשוב לך שיהיה באתר.

נשמח לספק לכם גם תוכן שיווקי, תוכן תדמיתי, מאמרי קידום ושירותי קופירייטינג.
זכור שתוכן טוב הוא תוכן מניע לפעולה!

9 ) עולים לאוויר
מזל-טוב! האתר שלך “באוויר” ומחכה בקוצר רוח לכל הלקוחות שלך שמחפשים אותך בכל רגע. עכשיו גם אתה חלק מהעולם הקסום וחסר הגבולות של רשת האינטרנט האינסופית.
אז… שיהיה לנו בהצלחה…!