הרשת העסקית

מילים אינספור נכתבו על הרשת החברתית המקוונת הגדולה בעולם שלא מזמן חגגה מיליארד חברים. הטקסט הקצר שלפניכם לא נכתב במטרה להכיר לכם את פייסבוק או לרומם את שמה, הוא נועד כדי לסבר את האוזן בנוגע לאפשרויות העסקיות המרשימות שהיא טומנת בחובה. כיום קרוב ל50% מהאוכלוסייה בישראל מחוברים לרשת ואחוז ניכר מהחלק הזה עושה בה שימוש יומיומי. מדובר על קהל עצום שהגישה שלכם אליו יכולה להיעשות על ידי השקעה מינימאלית של משאבים.

אל תישארו מאחור
אין כיום מותג או חברה ללא דף עסקי בפייסבוק. זוהי נכון להיום הדרך האפקטיבית ביותר לשמור על קשר עם לקוחות קיימים, לעדכן אותם על מבצעים או חידושים ולהעביר להם מידע באופן כללי. מלבד זאת, מדובר על הדרך האולטימטיבית להגיע לקהל יעד גדול ככל האפשר תוך זמן קצר. הרעיון הבסיסי שעומד מאחורי פייסבוק הוא שיתוף. ברגע שמשתמש מסוים אהב דף זה או אחר, הוא טורח ליידע את החברים שלו שמאחר והם חולקים תחומי עניין משותפים, ככל הנראה יאהבו את הדף גם כן ויידעו על כך את חבריהם. כך נוצרים מעגלים שהולכים וגדלים והפוטנציאל הוא אינסופי למעשה.

האם זה עד כדי כך פשוט?
ובכן, התשובה לשאלה הזו היא כמובן לא. בדיוק כמו שבשעתו כל עסק הקים אתר אינטרנט עסקי, כך גם היום כל עסק מקים דף בפייסבוק. עם זאת, בדיוק כמו שאתר עסקי לא ממלא את הייעוד שלו אלא אם כן נוצרת בו תעבורה, כך בדיוק דף פייסבוק ייזנח לתהומות הנשייה אם לא ידאגו לעדכן אותו, לתחזק אותו ולגרום לו להיות מספיק אטרקטיבי. אי לכך מדובר על עבודה מקצועית שיש להפקיד בידי מומחים לדבר עם ניסיון מוכח בתחום.

למה דווקא Liveshiz & co?
החברה שלנו חיה ונושמת אינטרנט. Liveshiz & co הוקמה על ידי צוות של אנשי אינטרנט מתחומים שונים (מתכנתים, מעצבים, צלמים, קופירייטרים וכיו”ב) שעבורם המדיה המקוונת היא דרך חיים. אנחנו חברה צעירה שמאמינה בדייקנות, באינטרס המשותף שלנו ושל הלקוח ובמקצועיות ללא פשרות. צרו אתנו קשר ואנחנו נשמח להציג לכם את הדפים הרבים שהקמנו ולשוחח עמכם על הדף המושלם שלכם.