עיצוב ובניית אתרי אינטרנט

מהו אתר אינטרנט?

אתר אינטרנט – הוא משאב פרסום מתבקש ואף הכרחי בימינו. האתר מכיל את כל המידע אותו אתה מעוניין להעביר ללקוחותיך  על עצמך, החברה שלך, המוצרים והשירותים של העסק, וכו ‘. כמו כן אתר אינטרנט לעסק שלך מאפשר ללקוחותיך ליצור איתך קשר בצורה קלה ומידית.
כדי להבטיח שהאתר שלך יהיה מעניין, אפקטיבי וחשוב מכל- מניע לפעולה,  חשוב מאוד לשמור על הרמוניה בין שלושת עמודי התווך המרכזיים העומדים בבסיסו של כל אתר:
• שימוש בקוד נכון ותקין לבניית האתר
• עיצוב גרפי בהתאם לאופי העסק ולעקרונות הפסיכולוגית הצרכנית
• מלל נכון – אטרקטיבי ומעניין בעיני הגולשים ויעיל ורלוונטי מבחינת מנועי החיפוש

בכל אחד מהפרוייקטים שלנו אנו משתמשים במערכות שליטה קימות שפיתחנו , או כאלו המותאמות  לך כבעל העסק על פי צרכיך ודרישותיך. תן לנו לבנות לך אתר מקצועי לעסק שלך – ותתחיל להינות מהתוצאות תוך זמן קצר!

עיצוב – תכנון אומנותי

עיצוב

עיצוב – הוא מושג שבו משתמשים בהקשרים , אינספור, הוא משמש ביחס לכל דבר כמעט: עיצוב הבית, אופנה, מטוסים, מכוניות וטלפונים ניידים. כאשר מדובר על עיצוב למדיה האינטרנטית העיצוב מכיל בתוכו שתי משמעויות שונות הראשונה היא התאמה בין צבעים, ועיצוב גרפי שיהיה נעים לעין. המשמעות השינה והחשובה יותר הינה עיצוב על פי אופי העסק והאתר שלך בדגש על פסיכולוגיה צרכנית הנובעת מתגובתינו כבני אדם לצבעים ולהתאמות צבעים מסוימות הגורמים לנו לפעול באופן מסויים. עיצוב, או כמו שאנחנו אוהבים לקרוא לו, תכנון אומנותי, הוא תהליך שלם של ידע שיווקי, יסודות אומנותיים ויצירתיות בלתי נגמרת המשתלבים זה בתוך זה עד ליצירת התוצאה המושלמת מכל הבחינות…